WIEŚCI

25.02.2007 - Nowi członkowie klubu   [ Tocznet ]

Dziś do klubu graczy zostają dopisani nowi członkowie: Aliant oraz Adrian . Od dziś działa też FORUM więc jak ktoś ma jakieś zapytania co do tej gry to zapraszam.


01.05.2006 - Wciąż istniejemy i gramy ...   [ Tocznet ]

Jest już dziś rok 2006 ale nasza gra wciąż znajduje swoich nowych wielbicieli. Fakt nie ma ich dużo (w Polsce ... bo na świecie pełno klubów graczy) ale zawsze jest z kimś pograć kilka partyjek. Dziś do klubu dopisuje nowego zagorzałego wielbiciela tej gry o nicku: Menias.


27.10.2005 - Nowi członkowie klubu   [ Tocznet ]

Dziś do klubu graczy zostają dopisani nowi członkowie: M.a.t.i oraz Thaneod . Strona też zyskuje coraz większą poczytność dzięki czemu myślę, iż przybędzie nam wnet wielu nowych graczy.


24.09.2005 - Forum już działa !!!   [ Tocznet ]

No wreszcie nasza strona posiada działające FORUM. Jeśli macie jakieś pytania w związku z grą to serdecznie nań zapraszam.


31.08.2005 - Nowe mapy   [ Tocznet ]

Diś dodałem nowy dział: JAK GRAĆ w którym znajdzicie "odratowany przed skasowaniem" poradnik autorstwa "Deytonusa". Są w nim zawarte ciekawe uwagi o wykorzystaniu specyficznych jednostek w grze oraz jak sobie radzić na wirtualnej pustyni. Zapraszam do przeczytania.


23.08.2005 - Nowe mapy   [ Tocznet ]

Szukając materiałów do stworzenia tej strony natknołem się na bardzo ciekawą stronkę zagraniczną (szkoda ze po francusku ... albo cholera wie po jakiemu) na której znalazłem dwie dodatkowe mapy multiplayer'owe do Desert Rats co jest naprawdę małym ewenementem, gdyż do tej pory nigdzie takowych nie spotkałem, a wierzcie mi sporo już stronn www odwiedziłem. Obie zamieszczam do ściagniecia w dziale Download.


21.08.2005 - START STRONY   [ Tocznet ]

Od dzisiaj startuje wreszcie polska strona o niezłej gierce jaką jest "Desert Rats vs Afrika Korps" Wokół niej zamierzam skupić wszystkich graczy którym ta gierka się spodobała i uwielbiają w nią toczyć pojedynki przez internet. Wszystkich więc co mają tą grę, internet i ochote do grania proszę o przysyłanie mi swoich zgłoszeń do Klubu Graczy.